PlENDE

Newsletter

Aby otrzymywać maila z najnowszymi ofertami zapraszamy do zapisania się do Newslettera:

Platforma Edukacyjna dla Ratowników

Platforma edukacyjna dla ratowników   http://www.e-ratownik.com.pl/

to innowacyjny na Polskim rynku projekt, który powstał z inicjatywy Ośrodka Szkoleniowego Medycyny Ratunkowej LINMED. Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas 5 lat rozwoju firmy stały się fundamentem do realizacji idei platformy, kórej głównym założeniem jest udostępnianie w pełni profesjonalnych multimedialnych kursów internetowych z zakresu ratownictwa medycznego.

Wykwalifikowana kadra dydaktyczna ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarek oraz położnych aktywnych zawodowo gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny prezentowanej wiedzy. Istotny jest również fakt, iż nasza kadra dydaktyczna spełnia wymogi Ministerstwa Zdrowia w odniesieniu do poszczególnych modułów tematycznych.

Ideą platformy e-learningowej dla ratowników medycznych jest zebranie i usystematyzowanie w jednym ogólnodostępnym miejscu aktualnej wiedzy związanej z zawodem ratownika medycznego, mające na celu możliwość sprawdzania swojej wiedzy, aktualizowania jej oraz poszerzania o nowe zagadnienia.

Ta forma kształcenia pozwala w zrozumiały i dostępny dla wszystkich sposób kontrolować swoją wiedzę merytoryczną, a także umożliwia dopełnienie obowiązku doskonalenia zawodowego ratownika medycznego i wywiązanie się z okresu rozliczeniowego punktów edukacyjnych na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 czerwca 2007r. w sprawie doskonalenia zawodowego ratowników medycznych §6.3.8 internetowe programy edukacyjne.

Nasi partnerzy

Linmed oferuje: pierwsza pomoc, ratownictwo medyczne, sprzęt medyczny, alpinizm przemysłowy, szkolenia medyczne oraz szkolenia pierwszej pomocy.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Linmed | 2011
ts