PlENDE

Newsletter

Aby otrzymywać maila z najnowszymi ofertami zapraszamy do zapisania się do Newslettera:

GRATULUJEMY!!! Ratownicy z Tarnowa Mistrzami Polski Wrocław 2013...

11.09.2013r.

W rozegranych we Wrocławiu XII mistrzostwach Polski w Ratownictwie Medycznym wzięło udział 45 doborowych zespołów ratownictwa medycznego z całego kraju, w tym także zespół z PSPR Tarnów w składzie Paweł Kukla, Witold Duda i Mateusz Wszół i obserwator Robert Żurawski.
 
Pierwsze miejsce w XII otwartych mistrzostwach Polski w ratownictwie medycznym rozegranych we Wrocławiu zdobyła Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie, uzyskując 278.45 pkt.; miejsce drugie zajęło – Krakowskie Pogotowie Ratunkowe ZRM z wynikiem 247.55 pkt.; na trzeciej pozycji znalazło się SP ZOZ MSW z WMCO w Olsztynie z liczbą 242.30 pkt.
 
- Ci ludzie potrafią tak opatrzyć i zabezpieczyć poszkodowanego pacjenta, że nierzadko lekarz przyjmujący na oddziale SOR ofiarę wypadku już nie musi wykonywać żadnych czynności. Także pacjenci trafiający bezpośrednio do szpitali są fachowo przez ratowników zdiagnozowani – powiedział Dragan.
 
Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że w naszej kadrze instruktorkiej mamy MISTRZÓW POLSKI.
 
Il. zdjęć: 3

Galeria zdjęć

Nasi partnerzy

Linmed oferuje: pierwsza pomoc, ratownictwo medyczne, sprzęt medyczny, alpinizm przemysłowy, szkolenia medyczne oraz szkolenia pierwszej pomocy.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Linmed | 2011
ts