PlENDE

Newsletter

Aby otrzymywać maila z najnowszymi ofertami zapraszamy do zapisania się do Newslettera:

O firmie

Firma LINMED Handlowy Sp. z o.o. została powołana do życia przez specjalistów w 2012 roku, w celu udostępnienia kursantowi najwyższego poziomu specjalistycznych szkoleń z zakresu Medycyny Ratunkowej. W ciągu 12 lat rozwoju firmy, opracowaliśmy
i wprowadziliśmy na rynek szkoleniowy ponad 30 specjalistycznych szkoleń i kursów z dziedziny medycyny ratunkowej dla systemu PRM i KSRG. Zostało to zrealizowane dzięki zatrudnionej przez LINMED wykwalifikowanej kadrze dydaktycznej. Grupa ratowników medycznych, ściśle współpracująca z naszą firmą, dbając o podnoszenie swoich kwalifikacji oraz umiejętności, zdobyła tytuł Mistrzów Polski w Ratownictwie Medycznym.

Powołanie Rady Naukowej wpłynęło na podwyższenie jakości merytorycznej realizowanych kursów, co spotkało się
z uznaniem środowiska i wpłynęło na wzrost ilości oferowanych szkoleń. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu zdobycia wiedzy i umiejętności z dziedziny ratownictwa medycznego przez nauczycieli, w 2010 r. powołaliśmy do życia Niepubliczną Placówkę Kształcenia Podyplomowego dla Nauczycieli, wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych, która ma za zadanie szkolić nauczycieli do prowadzenia zajęć z Edukacji dla Bezpieczeństwa.

Rocznie LINMED Handlowy Sp. z o.o. szkoli ok. 1000 Członków Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Ratowników WOPR, Służby Więziennej, Ratowników Medycznych, Pielęgniarek, Położnych, Lekarzy specjalistów, Nauczycieli oraz osób prywatnych. Zasięgiem obejmujemy 9 województw Polski południowej, posiadając w każdym województwie wyselekcjonowaną kadrę szkoleniową, która liczy obecnie blisko 200 ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarek, położnych oraz psychologów. Tak liczne zaplecze kadrowe, umożliwia realizację szkoleń na miejscu u kursanta, co generuje dla niego znaczne korzyści. Zespół specjalistów pracujących w centrali firmy cechuje się profesjonalizmem oraz najwyższym poziomem obsługi klienta, jesteśmy otwarci na wszystkie potrzeby klienta, a cenne propozycje wprowadzamy w życie.

Jesteśmy dumni i wdzięczni naszym kursantom za trud, który podejmują ratując życie ludzkie.
Jesteśmy z Wami i dla Was.

 

Nasi partnerzy

Linmed oferuje: pierwsza pomoc, ratownictwo medyczne, sprzęt medyczny, alpinizm przemysłowy, szkolenia medyczne oraz szkolenia pierwszej pomocy.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Linmed | 2011
ts